Фотограф в ХарьковеУроки вокала в Харькове

НеДіля

Рейтинг: 2.77/5 (Проголосовало: 496)

Город: Київ

Официальный сайт: http://www.nedilya.com/

Даты квартирников: Гурт був створений 10 червня 2004р. Едуардом Приступою, який більше відомий під псевдонімом «Діля». Сьогодні Діля – популярний український виконавець, композитор, аранжувальник, продюсер та телеведучий. Стиль музики гурту «НеДіля» – поп-рок.

Назва «НеДіля» походить від одного з улюблених днів гурту – «неділі». Вона увібрала у себе весь той спокій та позитивну енергетику, які дарять людям вихідні та які допомагають кожній людині налаштуватись на потрібний лад та насолодитись красивою музикою.

За плечима лідера гурту 12 повноцінних платівок. Це – зовсім нещодавно випущені альбоми «Тричі – Понеділок» та Bestseller (спільна робота з гуртом «Тайный Заговор»), також 6 альбомів у складі ТНМК (вагома участь у створенні таких хітових композицій, як «Восени», «Вода», «Пупсики», «На дачу.ru» тощо), 2 альбоми Росави, та 2 сольних альбоми «НеДіля» й «Трохи теплих слів».

Аудіо:
* «НеДіля» – 16 червня 2004р. – вихід дебютного альбому групи „НеДіля”, MOON RECORDS.
* «НеДіля» – 1 червня 2005 перевидання одноіменного альбому з додатком: 3 ремікси, та відео «Тільки дощ».
* «Трохи теплих слів» – 19 квітня 2006р. - вихід другого альбому гурту «НеДіля», MOON RECORDS. За опитуванням музичного порталу MUSIC.COM.UA – кращий альбом 2006-го року.
* Серпень 2007 – Діля автор та виконав# вець музичного гімну для футбольного клубу «Арсенал».
* Вересень 2007 – Діля автор титульної пісні до серіалу «Сила притяжения» (початок трансляції – березень 2008 на телеканалах «1+1» та «ОРТ Россия»).
* Квітень 2008 – Діля автор гімну для молодіжного журнала «Молоток».
* Квітень 2008 – Діля автор Інтернет-гімну ЖЖ (LiveJournal). Всеукраїнська та всеросійська презентація композиції за підтримки керівництва Інтернет-спільноти ЖЖ – травень 2008р.
* 27 квітня – презентація спільного альбому з реп-гуртом «Тайный Заговор» під назвою «Bestseller».
* Травень 2008 – пісня I Will Fly війшла у звукову доріжку до фільму студії Павла Лунгіна «Розыгрыш» (прем’єра фільму: 13 травня 2008 року, м.Москва, кінотеатр «Октябрь», 22 червня 2008 р, м.Київ, Будинок кіно).«  НАСТЯ - легенда русского рока впервые в Харькове Немое кино в сопровождении живого пианиста!  »