Фотограф в ХарьковеУроки вокала в Харькове

UA

Рейтинг: 2.6/5 (Проголосовало: 390)

Город: Полтава

Официальный сайт: http://vkontakte.ru/club24656008

Даты квартирников: Акустична музика – це сила, пристрасть, поєднання слів і музики без фальші і «притягання за вуха». В акустиці можна знайти все ..і навіть себе! А чого зараз не вистачає сучасній людині? Перше – знайти себе.

Тож, все почалося у 2006 році – з дня народження Сергія Чорномаза, коли йому подарували гармоніку… Безліч ночей у студентському гуртожитку, на четвертому поверсі з чудовим видом на ліхтарі, у прекрасній компанії гітари та гармоніки зробили свою справу. Перші кроки – такі невпевнені, але такі натхненні. Всі думки лягали на музику: грати, вірити і сподіватися, що наша музика справжня, без жанру, але з душею. Музика, що дихає.

Йшов час і хотілося серйозності – хотілося барабанів, басу і більше драйву. Напевне, закономірність для тих, хто крок за кроком, поступово йде до своєї мети, набуваючи професіоналізму.

А якогось літа, набуваючи ще й вчительської майстерності у літніх таборах вокаліст Валерій Путін та Сергій Чорномаз зустріли Олександра «Потішного» Коваля з Миколаєва.

У хлопців зійшлися не лише музично-смакові, а й життєві шляхи. Той ритм, що його так не вистачало, постав у віртуозній грі Олександра. А знаючи, що для справжності і музики немає меж він переїхав із міста на Півдні у Центр Всесвіту – Полтаву.

І хлопці почали творити - спочатку втрьох, а невдовзі з’явився добрий друг і, як виявилося, класний басист – Ярослав Вацький. Звук став повноцінним.

Та ж ось, такий собі привіт з Америки – зустріч з Лі Баллардом, викладачем у Полтавському педуніверситеті і прекрасним скрипалем. Ми знайшли спільну міжнаціональну музичну мову і закрутилося…

Зазвучав новий sound… склалась прекрасна компанія, до якої невдовзі долучився перкусіоніст Ярослав Дем’яненко (він вже встиг на той час пограти у гурті «Контрабас»), додавши об’єму в звучанні наших пісень шейкером і тамбурином.

Таким складом і грає нині гурт людей, що зветься UA. Хлопцям допомагає Наталя Щербань (арт-директор гурту і просто прекрасний друг), яка непомітно, і на диво гармонійно влилася у чоловічий колектив.

UA можна потрактовувати по-різному, але це завжди сонце і тепло, музика і слова, харизма і невимушеність. А яке Ваше ставлення до цього короткого і звучного слова???


«  Tribute СПЛИН & Fellini Tour 2001 Video Concert (10 лет альбому "25 кадр") Vanilla  »